Karrier

Légy tagja egy fiatalos csapatnak!

Töltsd fel önéletrajzodat a karrier adatbázisunkba

Világítástechnikai értékesítő

Jártas vagy a világítástechnikában? Könnyedén meggyőznél egy nagyvállalatot a világításkorszerűsítés előnyeiről? Kisujjból megírsz egy profi ajánlatot?

Rád van szükségünk!

Gyere a Bravolight csapatába világítástechnikai értékesítőnek!

Amit várunk tőled:
  • rendelkezz műszaki vénával,
  • dolgozz önállóan,
  • tárgyalj magabiztosan és meggyőzően,
  • légy elhivatott.
Előnyt jelent:
  • tapasztalat világítástervezésben (nem alapkövetelmény, a szakmai átkápzést vállaljuk),
  • kapcsolati tőke,
  • angol, német nyelvtudás.
Amit kínálunk:
  • biztos állás Magyarország egyik legnagyobb magántulajdonú holdingjánál,
  • részvétel akár a legnagyobb projektek megszerzésében,
  • szakmai megbecsülés,
  • fiatalos, dinamikus csapat,

Junior projektmenedzser

Feladatok:

  • projektlehetőségek felkutatása, projektigények specifikálása,
  • műszaki specifikációk, döntést előkészítő anyagok elkészítése,
  • projektfolyamatok koordinálása,
  • egyeztetés a tervező kollégával, megoldási javaslatok kidolgozása.

Amire szükséged lesz:

  • jó kommunikációs képességre,
  • kimagaslóan precíz munkavégzésre,
  • az általunk forgalmazott termékek széleskörű ismerete,
  • nyitottság a folyamatosan változó termékjellemzők elsajátítására,
  • értékesítési vénára.

  • angol és/vagy német nyelv nagy előnyt jelent,
  • előnyt jelent továbbá, ha számodra nem ismeretlenek az ipari területek és az ott alkalmazott irányelvek.

3D világítástervező

Feladatok:

  • világításkorszerűsítési projektek során a világítás tervek elkészítése,
  • projektcsapatunk támogatása,
  • 3D modellek készítése,
  • ütközési vizsgálatok készítése szakágak között.

  • érdekelnek a professzionális ipari LED megoldások,
  • szívesen specifikálsz minőségi LED világítási rendszereket műszaki paraméterek szerint.
  • némi értékesítési vénára.

  • jó térlátás,
  • világítástechnikában alkalmazott fogalmak ismerete (fényáram, fényhasznosítás, IP védettség, megvilágítás…).

SZUPERHŐS

Ha most egyik pozíciónk sem szimpatikus, akkor se csüggedj!
Bátran küldd el önéletrajzodat

"SZUPERHŐS vagyok" jeligével,

domborítsd ki erősségeidet és lehet, hogy hamarosan éppen Rád lesz szükségünk!

Kik vagyunk mi és miért jó velünk dolgozni?

A Bravolight világítástechnikával foglalkozó csapata közel 10 éves múlttal és jelentős szakmai tapasztalattal új, tőkeerős háttérrel, a 35 éve a piacon lévő Bravogroup tagjaként működik. A fiatal és újításokra nyitott mérnökcsapat az ügyfelek igényei szerint alakított megoldásokat kínál a belépőszinttől egészen a komplex, intelligens világítási rendszerekig.

Néhány ügyfelünk, akikkel akár tárgyalhatsz is:
  • Audi Hungária
  • Praktiker
  • Corvin Pláza
  • Michelin Hungária
  • Borsodi Sörgyár
  • és további 49 vállalat
Amikre büszkék vagyunk:
  • Deloitte – Technology Fast50 – Cégünk az 50 leggyorsabban fejlődő közép-európai vállalat közé került 2016-ban.
  • Deloitte Fast500 EMEA – Cégünk az 500 leggyorsabban fejlődő vállalat közé került az EMEA régióban 2016-ban.
  • FiVOSZ – Szórádi Bence, a Bravolight alapítója lett 2013-ban az év Fiatal Vállalkozója.
  • PHILIPS – A PHILIPS első számú LED fényforrás értékesítője vagyunk 2011 óta, amit a legjobb kereskedő díjjal jutalmaztak.
  • Forbes – Az eléárt sikereinknek köszönhetően Szórádi Bence felkerült a magyarországi Forbes magazin címlajára.

Karrier