fbpx

Légy tagja egy fiatalos csapatnak!

bravosales

Világítástechnikai értékesítő

Jártas vagy a világítástechnikában? Könnyedén meggyőznél egy nagyvállalatot a világításkorszerűsítés előnyeiről? Kisujjból megírsz egy profi ajánlatot?
young businessman with tablet working in office

3D világítástervező

Jó a térlátásod? Érdekel a világítástechnika? Értesz a 3D modellezéshez? Szívesen dolgozol csapatban?
muszErt01

Junior projektmenedzser

Lételemed a hatékonyság és a projektek koordinálása? Kiválóan dolgozol csapatban? Nyitott vagy a folyamatosan változó technológiára?

Jelentkezési űrlap

VILÁGÍTÁSTECHNIKAI ÉRTÉKESÍTŐ​

Amit várunk tőled:

  • Rendelkezz műszaki vénával,
  • dolgozz önállóan,
  • tárgyalj magabiztosan és meggyőzően,
  • légy elhivatott.

Előnyt jelent:

  • Tapasztalat világítástervezésben (nem alapkövetelmény, a szakmai átkápzést vállaljuk),
  • kapcsolati tőke,
  • angol, német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Biztos állás Magyarország egyik legnagyobb magántulajdonú holdingjánál,
  • részvétel akár a legnagyobb projektek megszerzésében,
  • szakmai megbecsülés,
  • fiatalos, dinamikus csapat,
  • fejlődési lehetőség.

Feladatok:

  • Világításkorszerűsítési projektek során a világítás tervek elkészítése,
  • projektcsapatunk támogatása,
  • 3D modellek készítése,
  • ütközési vizsgálatok készítése szakágak között.

Amire szükséged lesz:

  • Érdekelnek a professzionális ipari LED megoldások,
  • szívesen specifikálsz minőségi LED világítási rendszereket műszaki paraméterek szerint,
  • némi értékesítési vénára.

  • Jó térlátás,
  • világítástechnikában alkalmazott fogalmak ismerete (fényáram, fényhasznosítás, IP védettség, megvilágítás...).

Feladatok:

  • Projektlehetőségek felkutatása, projektigények specifikálása,
  • műszaki specifikációk, döntést előkészítő anyagok elkészítése,
  • projektfolyamatok koordinálása,
  • egyeztetés a tervező kollégával, megoldási javaslatok kidolgozása.

  • Jó kommunikációs képességre,
  • kimagaslóan precíz munkavégzésre,
  • az általunk forgalmazott termékek széleskörű ismerete,
  • nyitottság a folyamatosan változó termékjellemzők elsajátítására,
  • értékesítési vénára.

  • Angol és/vagy német nyelv nagy előnyt jelent,
  • előnyt jelent továbbá, ha számodra nem ismeretlenek az ipari területek és az ott alkalmazott irányelvek.